Bostancı evden eve taşıma

Posted on Şubat 18, 2017 by bostanci No Comments

Bostancı evden eve taşıma firmanın öncü ismi Bostancı nakliyat’dır. Şirketimiz bostancı halkına özel %25 indirim ile katrolu ve profesyonel ekip ile taşıma hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz şehir içi ve şehirler arası türkiye’nin her bir yanına kaliteli ve kurumsal bir hizmettir.

Bostancı evden eve taşımaçılık gibi zor taşıma şartları hemen hemen herkez biliyor ama müşterilerimiz için artık zorluk yok çünkü şirketimiz artık tüm zor işleri profesyonel ekipler tarafından her hangi bir zorluk yaşanılmadan halledilir. Bizim için artık taşımak yada başka bir ile nakliyeniz olacaksa artık sorun değil istanbul’un her semtinde gün içerisinden taşıma işleminiz anahtar teslim hizmetimiz yapılmaktadır.
Garabtili ve sigortalı bir şekilde biz eşyanızı özenle titizle taşıyoruz bize güvenin eşyanızı teslim edin herhangi bir kırılma çizilme oluşmadan eşyanızı kapalı çelik kasa araçımıza yükleyip diğer tarafa götürülüp aldığımız gibi sizlere kurulum montaj D montaj yapılıp yeni evinizi sizlere teslim edelim.

Size sadece bir telefon kadar yakınız bizi aradığınız takdirde size exper hizmeti vererek eşyanızın durumuna ebadına göre araç ayarlanması ne türlü hizmety sunacağımızı ayrıntılı bir şekilde expertizim size anlatıp anlaşma sağladığımız takdirde ise eşyanızı size söylemiş olduğumuz hizmetin aynısını uygulamaktayız.ortala2

 

 

Yorum Yap

Your email is never published or shared. Required fields are marked *