Bostancı Evden Eve

Posted on Mart 2, 2015 by bostanci No Comments

Bostancı evden eve nakliyat hizmet kapsamında her taşınan eşyalar hasarsız taşınma amacıyla  türlerine nazaran seçilmiş ambalaj malzemeleriyle ve kompetan kadrolarımızca paketlenmesi, eşyaların evde sökülmeleri ile, nakledilecekleri evde kurulumları mükemmel bir şekilde organizasyonla firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bostancı evden eve olarak ilk kuruluşumuzdan bu yana sizlere daha iyi hizmet verekteyiz. Demtaş nakliyat 1990 yıllından beri kurulmuş olup arada uzun zaman gectikten sonra bostancı'da yeni şube acarak evden eve nakliye hizmetini orda da yürütmektedir. Bostancı kadıköy ilimize bağlı olup kendi başına hergün büyüyerek ilçe haline nerdeyse gelmektedir. Güzel yurdumuzun güzel insanlarına her zaman uygun fiyatlarla hizmet vermek bizim işimizdir. 

Her taşımamız profesyonel ekipmanlarla ve uygun fiyatlarla oluşmaktadır, Hizmetlerimiz de tüm eşyaları hepsini ambalajlanıp gideceği tarafa aldıklarımız gibi size teslim etmekle hükümlüyüz. Sadece bostancı  olarak hizmetimiz mevcut değildir, Türkiyenin her bir yanına şehir içi ve şehirlerarası olamak üzere bulunmaktadır. Ve istanbul'un neresinde olursanız olun size ücretsiz exper yönlendirerek eşyanın tüm analizi yapıldıktan sonra taşımanıza başlamaktayız. Demtaş evden eve nakliyat hizmetimiz her zaman garantili ve sigortalıdır. Bizden teklif almadan taşınmayın.demtaş nak (2)

Yorum Yap

Your email is never published or shared. Required fields are marked *